Produkter fra fodterapeuten
Damer
Herrer
Børn
Aflastning til fødder
Badeolier
Badesalte
Badesæber
Cremer & lotion
Foddeodorant & pudder
Olier til hud & negle
Tilbehør (file, sakse, tænger)
Tilbud
Din indkøbskurv

Børn

Jeg har udvalgt nogle gode produkter til denne webshop, produkter jeg bruger dagligt i min klinik, der vil hele tiden komme flere til.

Der er produkter til daglig pleje, luksusprodukter og produkter til problem fødder.

I samarbejde med mine kunder testes produkterne før de kommer på webshoppen. Vejledningerne og de gode råd vil give dig mulighed for at vælge det bedste produkt til det du søger!

Under nogle af de forskellige produkter vil du kunne finde mine personlige råd til produktet, brug dem med omtanke.

Har du spørgsmål til et produkt jeg ikke har eller har du spørgsmål om fødder, ris eller ros så brug skabelonen under FAQ, jeg vil prøve at besvare dit spørgsmål hurtigst muligt.

Rigtig god fornøjelse!

Husk!

Let til fode – let til mode

Statsaut. fodterapeut Connie Raftesgaard | Nørre Farimagsgade 62 | 1364 København K | connie@barefoedder.dk | www.barefoedder.dk